Vejų sėklos

GRAMINEX - aukščiausios kokybės vejų sėklų mišiniai   

 
     GRAMINEX - viena didžiausių kompanijų Europoje, gaminanti kokybiškus vejų sėklų mišinius. Mūsų sprendimą atstovauti šiai kompanijai nulėmė patikima produkcijos kokybė bei nuolat augančios pardavimų apimtys šalyse į kurias šiuo metu eksportuojama Graminex produkcija: tai Anglija, Vengrija, Slovakija, Čekija ir kitos Europos sąjungos valstybės t.p. Rusija, Ukraina bei Baltarusija. Labai džiaugiamės, galėdami pristatyti šią naujieną ir Lietuvoje. Tai naujos kartos mišiniai, kuriuose derinant atitinkamas augalų rūšis ir veisles sukuriami optimaliausi mišiniai.
     Jau daugelį metų  ši bendrovė savo veikloje naudoja tarptautinę kokybės valdymo sistemą ISO 9001:2001, todėl visi mišiniai atitinka aukščiausius sertifikuotų sėklų kokybės reikalavimus.
     Savo veiklą ši kompanija pradėjo prieš 15 metų nuo poros tonų, o šiuo metu savo produkcijos parduoda šimtais tonų daugelyje Pasaulio šalių. Per tuos metus išrinko ir net pati sudarė Pabaltijo klimato sąlygoms tinkamiausius, populiariausius žolių mišinius.
     Pagrindiniai klientai - apželdinimo firmos, sėklų ir sodo reikmenų parduotuvės. Visi jie spėjo įsitikinti naujos kartos mišinių nauda.
     Kadangi gazono įrengimas reikalauja nemažų sąnaudų, apželdintojai nori, kad jų klientai būtų visiškai patenkinti teikiamų paslaugų kokybe ir jų įrengta veja atrodytų patraukliai ilgą laiką. Graminex kompanija savo veikloje daug dėmesio skiria būtent profesionaliai vejų sėklų linijai. Kuo laimingesnis klientas tuo didesnį pelną gauna apželdintojai. Tai naujos kartos mišiniai, kuriuose derinant atitinkamas augalų rūšis ir veisles sukuriami optimaliausi mišiniai. Ne viena apželdinimo paslaugas teikianti firma daugelyje Europos šalių spėjo įsitikinti naujos kartos mišinių teikiama nauda. Visos Graminex mišinių veislės pritaikytos Pabaltijo klimatui, tinkamai parinkti bei suderinti mišinių komponentai, todėl Jums nereikės nerimauti, kad po žiemos rasite iššalusią ar vasaros karščių nualintą veją.
     Derindama per ilgus metus sukauptą patirtį bei šiuolaikines technologijas kompanija siekia pateikti savo pirkėjams kokybišką produkciją už patrauklią kainą netaupant kokybės sąskaita. GRAMINEX kompanija mišiniuose naudoja savo selekcijos ūkyje išvestas ir optimaliausiai pritaikytas mūsų klimatui vejų sėklas. Taip pat bendradarbiauja su žymia danų sėklininkystės ir selekcijos firma DLF Trifolium ir savo mišiniuose naudoja jų išvestas vejų sėklas. GRAMINEX gali didžiuotis tuo, kad įdiegė į rinką savo selekcionuotas  naujas žolių sėklų rūšis. Šios rūšys užregistruotos sekančiuose sąrašuose:
1. Žemės ūkio ir daržovinių augalų sąrašas, įtraukta į valstybinį sąrašą Lenkijoje ( sudaro Kultūrinių Augalų Rūsių Bandymų Centrinė Valdyba).
2. Bendras Kultūrinių Augalų Rūšių Katalogas.
3. Rūšių OECD sąrašas (List of Varieties Eligible for Certification)
     Dauguma mišiniuose naudojamų žolių veislių yra įrašytos į „Nacionalinį augalų veislių 2006 m. sąrašą", kas įrodo, kad veislės yra ištirtos mūsų klimato sąlygomis ir geriausiai pritaikytos augti Lietuvos sąlygomis.
     Ilgametė „GRAMINEX" kompanijos patirtis leidžia pasiūlyti optimalios sudėties vejų žolių mišinius. Kiekvienas mišinys dėl atitinkamai parinktų augalų rūšių ir veislių išsiskiria specifinėmis naudojimo savybėmis. Siūlomas platus asortimentas, kad įvertinę augimvietės sąlygas kiekvienas galėtų pasirinkti tinkamiausią mišinį.
     Kompanija nuolat tobulina savo žinias dalyvaudami seminaruose ir patys siūlo naujoves.

 

GAZON 4kg vejų sėklos
46.56 Eur
GAZON 10kg vejų sėklos
114.62 Eur
HOLLYWOOD 1kg vejų sėklos
12.35 Eur
HOLLYWOOD 4kg vejų sėklos
46.97 Eur
HOLLYWOOD 10kg vejų sėklos
115.11 Eur
RELAX 1kg vejų sėklos
10.77 Eur
RELAX 10kg vejų sėklos
100.41 Eur
SHADE 4kg vejų sėklos
48.63 Eur
SPORT 1kg vejų sėklos
12.02 Eur
SPORT 4kg vejų sėklos
48.57 Eur
UNIVERSAL 10kg vejų sėklos
98.10 Eur
WEMBLEY 1kg vejų sėklos
12.51 Eur
Puslapiai:

Prekių krepšelyje
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Registracija