Apie mus

Nesvarbu ar esate kaimietis ar miestietis, santechnikas  ar advokatas, vaikas ar senelis visi jūs mėgstate ekologiškas daržoves, o svarbiausia, kurios augs šalia jūsų trobos ar vilos.

Svetainė www.seklosdarzui.lt siūlo įsigyti internetu nebrangių ir kokybiškų daržovių sėklų  ir kitų jūsų sodybai tinkančių produktų.

Kokybiškos sėklos užtikrins gausų derlių,tad užsiauginę savas ekologiškas daržoves patirsite nuostabų sodininkystės jausmą, kurį norėsite kartoti  kasmet.

Savo asortimentą papildėme vejų mišiniais, vasaros metu galite įsigyti vazoninių gėlių.  Kaip išsirinkti geriausias sėklas, kad mūsų pastangos auginant daržoves atsipirktų ir širdį džiugintų

ne tik gausus, bet ir kokybiškas derlius?

Tokius augintojų lūkesčius gali pateisinti tik aukščiausios kokybės sėklos. Investicijos į brangesnes, bet kokybės standartus atitinkančias sugrįžta su kaupu.

Kėdainiuose įsikūrusi įmonė UAB „Kėdainių sėklos“ jau daugiau kaip dvidešimt metų atstovauja žinomoms olandų "SYNGENTA" ir italų "HORTUS" firmoms.Prekiaujame kitų žinomų tiekėjų "SEKLUVA","NOJUS",Lenkų kompanijos "LEGUTKO" sėklomis. Augintojams siūlomos tik kokybiškos, prie mūsų šalies klimato sąlygų prisitaikiusių daržovių sėklos. Jos yra testuojamos, išbandomos ir tik tuomet, jei atitinka keliamus reikalavimus, tiekiamos rinkai.

Kad kiekvienas augintojas galėtų džiaugtis geru derliumi, dirbama tiek su ūkininkais profesionalais, tiek su daržininkais mėgėjais.

Prekių krepšelyje
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Registracija