CANELYS 6ml

 

 

ORGANINĖ SKYSTA TRĄŠA"CANELYS"
  • SavybėsCANELYS yra augalinės kilmės produktas, į kurio sudėtį įeina cinamono lapų ir žievės ekstraktas ir didelis kiekis organinių medžiagų. CANELYS yra natūralus būdas stiprinti augalų imuninę sistemą, saugus naudoti prieš pat derliaus nuėmimą. CANELYS kaip organinė trąša puikiai tinka, nenaudojant cheminių preparatų, auginti sveikas daržoves ir vaisius.
  • VeikimasCinamono ekstrakte esančios biologiškai aktyvios medžiagos, eteriniai aliejai, mikroelementai veikia kaip antioksidantai, biostimuliatoriai, stiprinantys augalo natūralų imunitetą. Reguliariai naudojant CANELYS, stiprėja natūralus augalo atsparumas nepalankiems aplinkos veiksniams, augalai lieka sveiki, geriau auga ir gausiau dera.
  • Naudojimo norma, laikasAugalai tręšiami purškiant per lapus 0,2-0,3% tirpalu kas 7-15 dienų. Tinkamas naudoti lauko, sodo, daržo, dekoratyvinių tiek lauke, tiek patalpoje augančių augalų priežiūrai. Purškiant svarbu, kad tirpalas gerai padengtų apdorojamų augalų paviršių.
  • SuderinamumasCANELYS galima maišyti su kitomis trąšomis. Rekomenduojame nedidelį mišinio kiekį išpurkšti ant augalų mažame plote. Nemaišyti CANELYS su rūgščiais (pH mažiau kaip 5) ir šarminiais (pH daugiau kaip 8,5) tirpalais, tirpalo pH turi būti 6–7.

 

 

 

Kaina: 2.30 Eur
Pakuotė
Kaina
Kiekis
Užsisakyti
Kaina: 2.30 Eur
Prekių krepšelyje
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Registracija