BURGUNDIJA 225g

Šis mišinys buvo pradėtas naudoti jau XIX a. pabaigoje Prancūzijos vynuogių soduose. Tai - neorganinės druskos - vario sulfato mišinys su kalcinuota soda, kuris gali būti naudojamas pagrindinių vaismedžių, uoginių augalų, gėlių grybinių ligų prevencijai. Šio mišinio pavadinimas kilo nuo Prancūzijos regiono, kuriame jis pradėtas naudoti.

NAUDOJIMAS:Burgundijos skysčiu rekomenduojama apdoroti augalus tokių simptomų prevencijai:chlorozės (lapų, ūglių, stiebų spalvos pakitimai),deformacijos,baltos ir pilkos apnašos,dėmės,lapų kritimas,džiūvimas,nekrozės (audinių ar augalo dalių žuvimas, pajuodavimas) ir kt.

Burgundijos mišinys ruošiamas iš vario sulfato, kalcinuotos (skalbiamosios) sodos ir vandens, juos sumaišant santykiu 1:1,25:100. Dažniausiai vartojamas 1 % tirpalas.

10 l tirpalo paruošimas: 10 l vandens, 100 g vario sulfato ir 125 g skalbiamosios sodos.

Ruošiant Burgundijos skystį 5 litruose vandens ištirpinkite vario sulfatą, o likusiuose 5 litruose - 125 g skalbiamosios sodos. Tada iš lėto maišydami supilkite sodos tirpalą į vario sulfato tirpalą.

Burgundijos skystis veiksmingiausias, kai jautrios augalo dalys padengiamos tolygiu apsauginiu sluoksniu. Šis mišinys ypač tinkamas naudoti gėlėms, kadangi taip intensyviai nenudažo augalų ir nekenkia prekinei išvaizdai.

DĖMESIO! Nenaudokite labai stiprios koncentracijos tirpalų, gali apdeginti augalus

 

Kaina: 2.15 Eur
Pakuotė
Kaina
Kiekis
Užsisakyti
225 gr.
2.15 Eur
Kaina: 2.15 Eur
Prekių krepšelyje
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Naujienos
GARDEN EXTRA 1kg vejų sėklos
Naujiena
6.89 Eur
Visos naujienos ...
Registracija