SODO UOGOMS trąšos 4kg

BIO ORGANINĖS MINERALINĖS KOMPLEKSINĖS TRĄŠOS SODO UOGOMS 

Organinės mineralinės kompleksinės trąšos sodo uogoms
Trašos tipas - NPK 6-5-13 + 2MgO + 10SO3.
Sudėtis: organinis azotas (N) 6%, fosforo pentoksidas iš viso (P2O5) 5%, vandenyje tirpus kalio oksidas (K2O) 13%, magnio oksidas iš viso (MgO) 2%, vandenyje tirpus sieros trioksidas (SO3) 10%, organinė anglis (C) 18%, organinės medžiagos 43%.

Jei jums svarbi sveika gyvensena ir gamtos apsauga, šis produktas kaip tik jums. Naujos granuliuotos mineralinės trąšos su organinėmis ir laipsniškai išsiskiriančiomis sudedamosiomis dalimis gerina dirvos derlingumą, aprūpina augalus magniu, siera ir kitais gyvybiškai svarbiais mikroelementais.
Produktas yra nepakeičiamas pavasarį, kai reikia stimuliuoti aktyvų augimą ir sodo derliaus vystymąsi. Naudojant šias trąšas gerėja dirvos savybės, augalai gauna reikiamą kiekį fosforo, kalio ir kitų maistinių medžiagų, būtinų visose augimo stadijose.
Mūsų subalansuotos sudėties trąšos užtikrina gausų aukštos kokybės sodo uogų derlių: aviečių, braškių ir žemuogių, šilauogių, serbentų, agrastų ir kt. Augalai išlieka sveiki, o visi biologiniai procesai vyksta greičiau.
Dėl specialio sudėties trąšos yra saugios žmonėms ir aplinkai, didina augalų atsparumą įvairioms ligoms, gerina skonį ir išorines uogų charakteristikas.

Naudojimas: braškės, žemuogės, šilauogės - 4-8 kg/100m2.
uogakrūmiai(serbentai,avietės, agrastai) - 6-8 kg/100m2.
vaismedžiai - 0,1 kg vienam medžiui.

Kaina: 9.09 Eur
Pakuotė
Kaina
Kiekis
Užsisakyti
Kaina: 9.09 Eur
Prekių krepšelyje
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Registracija