SCHULTZ-augink šaknis 1vnt

    SCHULTZ-AUGINK ŠAKNIS 
  • Pasirinkite sveikus, ligų nepažeistus augalus, iš kurių nupjausite auginius. Geriau tinka jaunesni, sveikai augantys, nesudžiūvę ir geros formos augalai.
  • Nupjaukite 8-15 cm ilgio auginį, pamerkite jį į vandenį, kol būsite pasiruošę sodinti.
  • Nukirpkite visus lapus, palikdami tik vieną arba dvi poras viršutinių lapų. Dar kartą įpjaukite stiebą ir pamerkite į šiuos miltelius taip, kad būtų aplipę šiais milteliais vienas ar du augalo gumbeliai (tos vietos, kur augo lapai). Švelniai nukratykite miltelių perteklių ir pasodinkite į paruoštą duobutę. Švelniai suspauskite dirvą apie pasodintą auginį.
  • Kad auginiai įsišaknijimo laikotarpiu nepūtų žemę paliekite Previcur energy fungicido tirpalu. Jis  apsaugos augalą nuo puvinio ir kitų grybelinių ligų. Labai svarbu, kad auginiai gautų pakankamai drėgmės ir būtų dažnai apipurškiami, taip pat juos reikia apdengti plėvele.
  • Kad padėtumėte augalui greičiau išvystyti šaknų sistemą, patręškite BLACKJAK huminėmis rūgštimis. Pradėkite auginti augalą prie normalių augimo sąlygų 5 minutėm kasdien nuimdami plėvelę, kasdien ilgindami laiką. Papurškite lapus, jei jie pradeda nykti.
  • Kai išauga nauji lapai, plėvelę galima nuimti visam laikui. Dabar galima pradėti normaliai tręšti augalus BLACKJAK huminėmis rūgštimis.

 

 

Kaina: 2.79 Eur
Pakuotė
Kaina
Kiekis
Užsisakyti
1 vnt.
2.79 Eur
Kaina: 2.79 Eur
Prekių krepšelyje
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Akcijos
WEMBLEY 1kg vejų sėklos
-50%
12.51 Eur 6.25 Eur
Visos akcijos ...
Registracija