Ouragan with system 4-glifosatas

Herbicidas.

Veiklioji medžiaga: glifosatas -360 g/l

Vandens tirpalas.

Ouragan with system 4 - sisteminis herbicidas, skirtas naikinti vienmetes ir daugiametes, dviskiltes ir vienaskiltes piktžoles plotuose, skirtuose kitų metų augalams auginti, vaismedžių pomedžiuose, bulvėse iki sudygimo, grikiuose iki sėjos.

Skirtas individualiam naudojimui.

VEIKIMAS

Ouragan with system 4 - plataus poveikio sisteminis herbicidas, kuris visiškai sunaikina vegetuojančius augalus ir jų šaknų sistemą. Preparatas tolygiai pasiskirsto ant augalų lapų ir stiebų paviršiaus, prasiskverbia pro ląstelių sieneles ir sustabdo piktžolių augimą. Piktžolės greitai žūsta ir neatželia.

NAUDOJIMAS

Žemės ūkio augalai

Naudojimas

 

Produkto norma: ml/10 l vandens

Plotai, skirti kitų metų augalams auginti

Purškiamos aktyviai augančios piktžolės po derliaus nuėmimo: varpučiui esant   10-20 cm aukščio, usnims ir kitoms daugiametėms plačialapėms piktžolėms - skrotelės stadijos. Naikina vienmetes ir daugiametes vienaskiltes ir dviskiltes piktžoles. Didžiausias purškimų skaičius - 1.

150 -200 ml apdorojant 500 m²

Vaismedžių pomedžiai

Purškiamos aktyviai augančios piktžolės pavasarį, vasarą arba rudenį. PASTABA. Purškiant saugoti, kad herbicidas nepatektų ant vaismedžių ir uogakrūmių žaliųjų dalių. Naikina vienmetes ir daugiametes vienaskiltes ir dviskiltes piktžoles. Didžiausias purškimų skaičius - 1.

150 -200 ml apdorojant 500 m²

Grikiai iki sėjos

Purškiamos vegetuojančios piktžolės iki grikių sėjos. Naikina vienmetes ir daugiametes vienaskiltes ir dviskiltes piktžoles. Didžiausias purškimų skaičius - 1.

150 -200 ml apdorojant 500 m²

Bulvės iki sudygimo

Purškiama 2-3 dienos iki bulvių sudygimo. Naikina vienmetes ir daugiametes vienaskiltes ir dviskiltes piktžoles. Didžiausias purškimų skaičius - 1.

150 -200 ml apdorojant 500 m²

 

Optimaliausias laikas naikinti piktžoles, kai: palankios meteorologinės sąlygos t.y. šilta ir drėgna, piktžolės aktyviai auga ir turi pakankamą paviršių.

Piktžolių išsivystymo tarpsniai:

Vienmetės:

  • vienaskiltės - kai piktžolės turi daugiau kaip 2 lapelius arba yra ne mažesnės kaip 5 cm aukščio (geriausias poveikis , kai piktžolės  yra bamblėjimo stadijos pradžioje)
  • dviskiltės - kai piktžolės turi daugiau kaip 2 lapelius arba prieš žydėjimą.

Daugiametės:

  • vienaskiltės - kai piktžolės turi daugiau kaip 4-5 lapelius arba yra 10-20 cm aukščio.
  • dviskiltės - prieš žydėjimą arba žydint.

NEPURKŠKITE, JEIGU:

  • per artimiausias 6 valandas gali lyti,
  • naudojamas vanduo yra nešvarus,
  • vėjuota, sausa, pranešamos šalnos,
  • iškultivuotas laukas, susmulkintos piktžolių šaknys dar neatžėlusios.

PRIEŠ PURŠKIMĄ laukų nedirbti, nes piktžolės turi aktyviai augti, turėti pakankamą lapų paviršių.

PO PURŠKIMO, Jei yra daugiamečių piktžolių, lauką pradėti dirbti mažiausiai po 5 dienų.

TIRPALO PARUOŠIMAS. Pusę purkštuvo rezervuaro pripildykite vandeniu. Įjunkite maišytuvą. Reikiamą preparato kiekį išmaišyti nedideliame vandens kiekyje ir supilkite į purkštuvo talpą su vandeniu. Gerai išmaišykite, supilkite likusį vandens kiekį ir vėl gerai išmaišykite. Tris kartus išplaukite tuščią tarą, paplavas supilkite į purkštuvo talpą ir išpurkškite. Paruoštą tirpalą išpurkškite tą pačią dieną.


Kaina: 2.89 Eur
Pakuotė
Kaina
Kiekis
Užsisakyti
100 ml.
2.89 Eur
Kaina: 2.89 Eur
Prekių krepšelyje
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Akcijos
Valgomieji ridikėliai "Rondeel"
-30%
0.98 Eur
0.69 Eur
Visos akcijos ...
Registracija