FERRAMOL nuo sraigių ir šliužų 500g

Ferramol® yra moliuskocidas, naudojamas uogynų, lauko ir uždaro grunto daržovių bei dekoratyvinių augalų apsaugai nuo šliužų ir sraigių. Šliužų jaukas - kirtas neprofesionaliajam naudojimui. Veiklioji medžiaga: geležies fosfatas 10,0 g/kg. Jauko granulės su 1 % geležies fosfatu. Produkto forma – granulės.

VEIKIMAS:

Ferramol® vilioja visus augalams kenksmingus šliužus. Paragavę moliuskocido, po kelių valandų jie  nustoja  ėsti  ir  pasitraukia  į  savo  slėptuves,  kur  nugaišta.  Tai  visiškai naujas  poveikis,  kurio rezultatai nesumažėja dėl lietaus ar drėgno oro,  kai šliužai būna  ypač aktyvūs. Šliužus grūdeliai labiausiai vilioja tuomet, kai jie būna drėgni. Sausose vietose, kai nėra lietaus, grūdelius reikėtų laikas nuo laiko sudrėkinti. Daug kartų drėkinami jie nesuyra.

NAUDOJIMAS:

Pasirodžius šliužams, Ferramol® tolygiai, ne eilėmis ir ne krūvelėmis, paskirstomas ant žemės tarp augalų.  Grūdelių paberiama  ankstyvą vakarą,šliužams išlindus iš savo slėptuvių.  Kai  masalas suėstas, reikėtų vėl paberti  Ferramol®. Taip  atsikratoma naujų šliužų, kurie patenka į sodą iš aplinkinių vietovių.

Naudojimo norma: šliužams, sraigėms naikinti  išberkite 2,5-5 g/m² Ferramol granulių.

Didžiausias naudojimų skaičius: 4

NAUDOJIMO SRITYS:uogynuose,lauko ir uždaro grunto daržovėse,dekoratyviniuose augaluose.

 

Kaina: 14.20 Eur
Pakuotė
Kaina
Kiekis
Užsisakyti
500 gr.
14.20 Eur
Kaina: 14.20 Eur
Prekių krepšelyje
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Naujienos
GARDEN EXTRA 5kg vejų sėklos
Naujiena
26.79 Eur
Visos naujienos ...
Registracija