ALTOSAN B/ZN 30ml

ALTOSAN B/Zn greitai įsisavinamas ir prasiskverbia į augalus (sisteminis veikimas). Šių trąšų sudėtyje yra chitozano (natūralios kilmės polisacharido), kuris sustiprina natūralų augalų atsparumą nepalankiems aplinkos veiksniams. ALTOSAN B/Zn rekomenduojama apdoroti augalus tokių simptomų prevencijai: chlorozės (lapų, ūglių, stiebų spalvos pakitimai), deformacijos, baltos ir pilkos apnašos, dėmės, lapų kritimas, džiūvimas, nekrozės (audinių ar augalo dalių žuvimas, pajuodavimas) ir kt. Ypač tinka lauko ir šiltnamio daržovėms apdoroti.

PRIVALUMAI:Tinka sėkloms mirkyti prieš sėją (15ml/1l vandens).Nesukelia pripratimo.Turi vakcininį poveikį, nes sudėtyje yra chitozano (natūralios kilmės polisacharido).Vegetacijos metu naudojant ALTOSAN B/Zn, sandėliuojami vaisiai ir daržovės ilgiau išsilaiko.Pagerina kitų augalų priežiūros priemonių veiksmingumą.Greitai įsisavinamas ir prasiskverbia į augalus (sisteminis veikimas).Nėra rizikos žmogui, aplinkai ir vartotojams.

 

NAUDOJIMAS:Purškiamas ant lapų arba laistomas (tręšimui per šaknis) kai yra simptomų sukėlėjų  atsiradimo rizika bei pasirodžius pirmiems simptomams.Purškiant: 35-65 ml preparato/10 l vandens kas 7-14 dienų.Laistant (tręšiant per šaknis): 270 ml preparato/10 l vandens/a, 2 kartus po persodinimo, vėliau kas 20 d.

Dėmesio! Prieš pilant į vandenį ALTOSAN B/Zn, patikrinkite vandens pH. Jis turi būti mažesnis nei 6,5. Jei reikia, įpilkite pH koreguojančios medžiagos. Tinkamiausia pH vertė yra tarp 5,6 ir 6,3. Jeigu pH vertė yra didesnė nei 6,5 - susidaro nuosėdų.

 

Kaina: 2.79 Eur
Pakuotė
Kaina
Kiekis
Užsisakyti
30 ml.
2.79 Eur
Kaina: 2.79 Eur
Prekių krepšelyje
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Registracija